Windykacja Należności Siemianowice Śląskie

Kancelaria Fortis zapewnia:
• dojazd do klienta
• profesjonalne usługi poparte doświadczeniem
• korzystanie z metod detektywistycznych
• brak opłat początkowych
• oddzwaniamy na każdy telefon

Firma każdą przyjętą sprawę traktuje osobno, stara się badać każde możliwe rozwiązania. Przy świadczeniu usług dotyczących ściągania zadłużenia z osób fizycznych oraz firm, za każdym razem staramy się załatwić sprawę w sposób nie wymagający rygorystycznych rozwiązań. W przypadku braku porozumienia z dłużnikiem, zajmujemy się sprawdzaniem majątku dłużnika.
Firma oferuje swoje usługi na każdym etapie spłacania długu. Wykorzystuje niecodzienne, ale skuteczne metody odzyskiwania należności od dłużników. Zakres działania firmy ogranicza się do Śląska, przede wszystkim Katowic. Tam, w przypadku bezpośredniej windykacji terenowej, staramy się załatwić sprawę po dobroci. Jeżeli to nie skutkuje, oddajemy ją do biura terenowego i prokuratury, skąd trafia do sądu, a następnie do komornika. Niestety, postępowanie spraw na takim etapie może trwać bardzo długo, warto więc pomyśleć o tym, aby zdecydować się na polubowne rozwiązanie.
Firma pobiera pieniądze od klienta, tylko w przypadku, gdy widać efekty naszej pracy. Odsetek od odzyskanej kwoty pobieramy także tylko wtedy, gdy sprawa jest wygrana, a należność zwrócona. Naszym głównym celem jest pomocom osobom w potrzebie, szczególnie takim, które padły ofiarą niekorzystnej współpracy z przedsiębiorcami, którzy nie płacą faktur na czas, działając tym samym na niekorzyść klienta.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz niekonwencjonalnym metodom działania, firma zyskała grono zadowolonych klientów.

windykacja siemianowice śląskie

Firma windykacyjna - windykacja należności Ruda Śląska


Firma windykacyjna - windykacja należności Mikołów


Firma windykacyjna - windykacja należności Mysłowice


PIECZĘĆ PREWENCYJNA

Dzięki pieczęći współpracownicy będą informowani o współpracy państwa firmy z firmą windykacyjną, która monitoruje terminowe zapłaty za faktury.

PIECZĘĆ PREWENCYJNA
stat4u