KANCELARIA FORTIS

windyx

Siedziba firmy

WINDYX.PL
Tel. 506 140 180

KANCELARIA PRAWNO-WINDYKACYJNA FORTIS
UL. ARMI KRAJOWEJ 67, Katowice
40-671 KATOWICE
NIP: 634-229-83-88

Skup długów

Oferujemy możliwość skupu długów dzięki którym można odzyskać płynność dinansową. Na podstawie umowy cesji wierzytelności odkupujemy wszelkie prawa i obowiązki, sprzedający otrzymuje zapłatę za sprzedaż długów. Dodatkowym atutem jest szybka decyzja, dopełnienie formalności i płatność.

O NAS

Windyx.pl jest marką Kancelari Fortis w Katowicach zajmującą się skuteczną windykacją wierzetelności oraz oddłużeniami(upadłościami konsumenckimi i firm). Najchętniej pomagamy odzyskać pieniądze osobą poszkodowanym z tytułu nieuczciwej współpracy z przedsiębiorcami, którzy umyślnie działają na szkode poszkodowanego nieopłacając faktur na czas. Naszą misją jest strategiczna windykacja w której odzyskujemy wierzytelności naszym klientą.
Nasz zakres działań ogranicza się do Śląska i Małopolski, głównie Katowice w celu bezpośredniej windykacji i negocjacji polubownych z dłużnikiem, w przypadku nieporozumienia się prowadzone będą usługi szukania majątku dłużnika (szczegółowe sprawdzenie oraz zebranie materiału dowodowego do sprawy przeciwko dłużnikowi. Metody jakich głównie używamy są niekonwencjonalne, lecz skuteczne. Najchętniej pomagamy osobą w potrzebie. Staramy się jak najszybciej w odzyskaniu należności.windykacja śląsk kontakt
stat4u